دل دریائی

فرهنگی هنری سرگرمی

     ناصر به هرمزگانی بودن خود سخت افتخار می کرد ودیدم که بی معرفتی است که     هرمزگانی   باشم و تولدش را بی تبریک ازسر بگذرانم.

  چندباربرایش نوشته ام و می خواستم چندباره بنویسم اما نوشته ی صمیمی و روشن «سیاورشن» عزیز که در این اواخر عمیق ترین دوستی ها را با ناصر داشت وبا متن اش من  راازنوشتن منصرف کرد. کارت تبریک من حرف هایی است  از قلم دیگران.

  • ناصر با "عشق است" حضور پر رنگ خود را در موسیقی پاپ ایران آغاز کرد. یک آغاز فاخر برای موسیقی پاپ ایران که روزهای ابتدای حضورش پس از انقلاب را تجربه می کرد.
  • با "دوستت دارم" اوج گرفت و با ناصریا همه جا شنیده شد. هر چند "محمد علی بهمنی" در معرفی ناصر به جامعه موسیقی ایران نقش داشت اما هم بهمنی و هم دیگرانی مانند "یغما گلرویی" با صدای ناصر به عامه مردم شناسانده شدند.
  • بوی شرجی" رجعتی است موسیقیایی به هرمزگان. بوی شرجی پیامی است عاشقانه به هرمزگان و مردمش" ...
  • فکرش را بکن در شهری دور از دیارت سرباز باشی پس از ده روز از پادگان بزنی بیرون و خیابان های شهر؛ ملودیهای دیار تو را با صدایی آشنا برایت بخوانند. بخصوص که اگر با صدای گرم ناصر باشد. 
  • ناصر خوش سیما بود و از خوش تیپ ترین هنرمندان ایران. این زیبایی های او نگرش مردم را که از سوی رسانه های رسمی بر چهره مردمان هرمزگان و جنوب شکل گرفته بود ؛ تا حدی از بین برد. و حلاوت رفتار او بود که بر این زیبایی می افزود.
  • سوزی که تو ایی صدامن                از ازل همیشه وا من

        دور اَ تو کجای دنیا                         مه ی دلشکسته جامن؟

 

        ناصر:"ایی شعر خو خیلی دوست امه"

  • من ناصر عبداللهی؛ از کوچه پس کوچه‌های خاکی محله‌ی باغ ِ مولوی ِ بندرعباس بلند شدم. تمام ایران صدایم را شنید. همه برایم کف زدند. ولی فراموش نکردم از کجا آمده‌ام. هنوز بوی لیمو های باغ‌های بندر مستم می‌کند!

تولدت مبارک آقای عبداللهی . تولدت مبارک ناصر . تولدت مبارک کاکام

سیاورشن بندرعباسی

                                                                                 (مطلب از :وبلاگ لاتیدان۳)

نوشته شده در شنبه 10 دی‌ماه سال 1390ساعت 11:27 ق.ظ توسط تارمی نظرات (1)قالب جدید وبلاگ پیچک دات نت


پیوند های روزانه

آرشیو سایت

پیوند ها

اختصاصی ویژه

طراح قالب

امکانات سایت